מכתב ברוכים הבאים

עמיתים יקרים,

ברוכים הבאים !


אנו שמחים להזמינכם לכנס השנתי השישי של איגוד רופאי העיניים בישראל, אשר יערך במלון דויד אינטרקונטיננטל, בתל-אביב, במשך יומיים, בתאריכים 12-13 יוני 2018.

בחודש יוני 2017 נערך הכנס השנתי החמישי של האיגוד שהפך להצלחה גדולה ולמעשה היה לאחד הכנסים הגדולים ברפואת עיניים בישראל, עם מעל 1000 משתתפים ומתוכם מעל 550 רופאי עיניים. הכנס היווה במה להרצאות של רופאי עיניים מכל הארץ, מבתי חולים ומהקהילה, וכלל גם דיונים והרצאות עדכון בכל תחומי רפואת העיניים. בנוסף, נערכה בכנס אחת מתערוכות הציוד והפארמה הגדולות ביותר בישראל בתחום עיניים.

איגוד רופאי העיניים בישראל החליט להמשיך במדיניות של  דמי הרישום הנמוכים לרופאים הרשומים באיגוד ולסבסד את נוכחותם בכנס, תוך הקפדה על תוכן אקדמי מגוון, מרצים מעולים כולל אורחים בעלי שם מחו"ל ועל רמת אירוח מצוינת.

עלות ההרשמה לחבר איגוד (בהרשמה מוקדמת) תעמוד על מחיר סמלי של 150 ₪  + מע"מ בלבד (לשני ימי הכנס).

לצד ההרצאות המדעיות/מחקריות, יושם דגש גם השנה על הרצאות עדכון במגוון תחומי העיניים, הצגת מקרים קליניים ודיוני מומחים מתתי-ההתמחויות השונים ובשיתוף מרצים-אורחים מחו"ל וכולל ססיות ייחודיות ומיוחדות: ססיית "רפואת העיניים של המחר", בה יוצגו טכנולוגיות, המצאות וסטארט-אפים מבטיחים שעשויים לשנות את רפואת העיניים בעתיד, וססיית "אני לא מאמין שזה הצליח", בה יוצגו מקרים מרתקים בהם בוצעו טיפולים מיוחדים או ניתוחים לא שגרתיים. בנוסף, בססית “Rapid Fire” ייכללו הצגות קצרות של מקרים מרתקים מכל תחומי רפואת העיניים.

כמו כן יושם השנה יותר דגש על זמן ייעודי לדיון ולשאלות והערות מקהל המשתתפים למרצים ולמדיינים.

בשנה שעברה נערך מפגש צרפתי-ישראלי מוצלח ופורה והשנה אנו מתכננים מפגש מיוחד דו-לאומי רוסי-ישראלי, עם נציגי האיגוד לרפואת עיניים מרוסיה אשר יציגו למול מומחים מישראל.  

במקביל, תתקיים תוכנית עשירה למקצועות המלווים את רפואת העיניים: אחים/ות, אופטומטריסטים/ות, אורתופטיסטים/ות, טכנאי/ות עיניים, צלמים/ות ומזכירות רפואיות.

כנס זה יהיה שוב מוקד לתערוכת החברות הגדולה בישראל בתחום רפואת העיניים. התערוכה תארח נציגים של חברות מתעשיית רפואת העיניים המשתפות עמנו פעולה לאורך כל הדרך במטרה לקדם את רפואת העיניים והחינוך האופתלמולוגי בישראל.

הכנס השנתי שהפך לאחד המפעלים החשובים ביותר באיגוד רופאי העיניים, יהיה מהגדולים ברפואת עיניים בישראל ואנו קוראים לכל רופאי העיניים בקהילה ובבתי החולים לקחת חלק פעיל במפגש חשוב זה ולהגיש תקצירי עבודות מדעיות והרצאות, הצגות מקרים ונושאים לדיון.

הנכם מוזמנים להיכנס לאתר הכנס להרשמה לכנס, להגשת תקצירים, לפירוט תוכנית הכנס ולעדכונים שוטפים עד לכנס ולאחריו.

באתר הכנס ניתן יהיה לראות את כל המידע על כנס  ,IOS 2017כולל גלריה של תמונות מהכנס ומהתערוכה של החברות השונות.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל סוגיה, שאלה או בעיה הקשורה בהשתתפותכם בכנס השנתי.

נשמח לראותכם בכנס מרתק ומעניין, טעים ונעים... לשנת 2018.


    פרופ' דני געתון                                  פרופ' אלעד מויסייב

 יו"ר איגוד רופאי העיניים                            יו"ר ועדת הכנסים של האיגוד